Vestavěné skříně provádíme dle vašich představ a přání, tak aby se co nejvíce hodila do vašeho interiéru.

Vestavěné skříně na míru patří mezi nejžádanější nábytkové systémy. Jejich velkou výhodou je individuální provedení podle konkrétních potřeb a dispozic prostoru.Vestavěné skříně na míru nabízejí velkou variabilitu a najdou své uplatnění v jakémkoli prostoru bytu nebo bytového domu, kanceláří, hotelů, zdravotnických zařízení apod.Nabízíme vestavěné skříně na míru s širokou nabídkou materiálového provedení, příslušenství a doplňků přesně v designu vašeho interiéru.

vestavěné skříně pro každý prostor

Přibližně polovinu věcí, které jsou součástí našeho bydlení ukládáme do skříní různého typu. Navrhujeme skříně na míru, které Vám uspoří místo a zlepší přehled díky vnitřnímu uspořádání skříňové vestavby. U vestavěných skříní na rozdíl od klasických si zvolíte délku, hloubku i výšku a způsob otevírání dveří.

Vestavným skříním nevadí zkosené stěny, nerovné zdi, výklenky apod., a velmi účelně vyplní jakýkoli prostor. Můžete je použít i k rozdělení místnosti na dvě části, nebo slouží pro uschování domácí pracovny

skříně na míru v individuálním stylu

Mezi přínosy vestavěných skříní patří také jejich individuální designové provedení podle stylu každého člověka. Vzhledem k velmi velkému množství materiálových kombinací a barev lze novou vestavěnou skříň velmi jednoduše sladit se stávajícím interiérem.

Dveře vestavěné skříně jsou částí, která je nejvíce viditelná a významně přispívají k vytvoření celkového dojmu, neboť plní také dekorativní funkci. Výplně dveří dodáváme ze standardních, ale i exotických materiálů.

Doplňky a příslušenství pro vestavěné skříně umožňují velmi efektivně využít vnitřní prostor pro ukládání. Nabízíme různé ukládací prvky a zařízení, které zlepšují uspořádání věcí a přispívají také k jejich rychlejší dostupnosti.