Plot slouží k ochraně majetku a vašeho soukromí,ale rovněž by měl esteticky zapadat do prostředí ve kterém žijete.

řevěné ploty

Plot pro Váš dům představuje v podstatě rám na obraze. Každý den kolem něho chodíte nejen Vy, ale i ostatní lidé, a proto by měl Váš plot dobře vypadat.My Vám nabízíme široký vyběr plotů. Jsou vyrobeny z přírodního dřeva, bez dalších úprav. Jako materiál je použito smrkové dřevo. Dnešní ploty vyžadují elegantní tvarování. Důležité je znát i vlhkost dřeva, ze kterých jsou plotová pole vyrobeny, a vyhnout se vlhkosti vyšší než 15%.Nezbytnou součástí každého plotu jsou také plotové sloupky. Jednotlivá plotová pole se dají nainstalovat jak mezi sloupky betonové, tak mezi sloupky dřevěné.

Plastové ploty

Plastové ploty se vyznačují snadnou instalací, vysokou odolností proti povětrnostním vlivům, barevnou stálostí díky UV filtru a nulovými nároky na údržbu.

Kovové bezůdržbové ploty

Ploty, o které se nemusíte starat. Kovové ploty Vám perfektně nahradí jakékoliv dřevo a plast. Ploty vydrží opravdu hodně a díky žárovému zinkování nekorodují. Kovové ploty jsou bez údržby a nabízíme je v mnoha variantách.

Betonové ploty

Betonové ploty jsou, díky své vysoké pevnosti a odolnosti proti vnějším podmínkám a designovým možnostem, velmi oblíbené. Jsou vyráběny speciální technologií – litou průmyslovou armaturou zajišťující tvar a pevnost výrobku.Betonové ploty se skládají z betonových dílců, které jsou nabízeny v různých velikostech a designech. Jednotlivé typy betonových dílců lze různě kombinovat a skládat. Díky tomu můžete mít svůj betonový plot podle svých představ.Betonové ploty mají opravdu široké využití. Lze je použít pro oplocení domu a zahrady, průmyslových budov, jako protihlukovou stěnu, vysokou dělící stěnu, výběh pro zvířata a mnohé další.

Vjezdové posuvné brány

Mimořádný vzhled vjezdových bran pro mimořádný domov s výplní dřeva, plastu nebo kovu podtrhují dokonalou eleganci. Samozřejmě včetně výhod veškerého komfortu a bezpečnosti, které vjezdové brány ať manuální nebo s automatickým pohonem nabízejí. Vjezdové brány bývají nedílnou součástí dodávky plotů.Komfort, který Vás nadchne: teprve s dálkově ovládaným pohonem budou Vaše posuvné brány po kolejnici komfortní a bezpečná. Tak jak to jen očekáváte.